Kızılay Kiralık Apart Fiyatları

Kızılay Günlük Kiralık Apart

Kızılay Kiralık Apart ihtiyaçlarınızda özellikle Ankara’da dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de merkezi bir noktada olması gerektiğidir. Mevcut konumumuz itibari ile Ankara Kızılay’da metroya sadece 2 dakika uzaklıkta lüx ve konforlu suit dairelerimizde konaklama imkanı tanıyoruz.

Kiralık Daireler Neden Merkezi Noktada Olmalı?

İhtiyaçlarınız neticesinde özellikle ulaşım çok önemli bir faktör. Günlük kiralık ev her işletmeden kiralanmayacağı gibi görünür bir mevkide olmalı ve internet üzerinde faydalı puanlamalar almalıdır. Bunun sebebi bilinmeyen ve kimin kaldığından emin olmadığınız yerlere ücret ödemek zorunda kalmamanız. Merkezi noktalarda bulunan kiralık daireler, günlük kiralık daire adıyla gösterildiği için hem hijyenik hem güvenilir hem de göz önünde noktalarda olmak zorundadır.

Kızılay Günlük Kiralık Daire

İşletmemizin Kızılay  mevkiinde olması özellikle şehir dışından gelenler, seyahat edenler ya da başka ilçeden iş sebebi ile gelenler için önemli bir etken. Kiralık daire seçimi yaparken görünürde olmayan ya da farklı fotoğraflar ile yanıltıcı içerik kullanan işletmelerden kurtulmanızı sağlayacaktır. Kızılay’dan şehrin her yerine erişim sağlamak, kalabalık ya da nezih mekanların hepsine erişmek ve ulaşım açısından güvende hissetmek oldukça önemlidir.

Günlük Kiralık Daire Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük kiralık daire seçimlerinde dikkat edilmesi gerekenler;

  • Seçtiğiniz dairenin merkezi noktada olması
  • Hijyenik odalara sahip olması
  • Web sitesindeki görsellerin orijinal olması
  • Google yorumlarının 4 ve üzerinde olması
  • Görünür bir alanda güven veren bir bina görüntüsüne sahip olması
  • Yasal mevzuatlara uygun çalışılması

Günlük Kiralık Apart Fiyatları

Günlük kiralık apart fiyatları otel/bina konumuna, oda büyüklüğüne ve kalitesine göre değişmektedir. Kızılay mevkiindeki fiyatlar;

Saatlik => 90 TL ile 300 TL arası,

Günlük=>600 TL ile 1500 TL arası,

Haftalık=>2500 TL ile 8000 TL arası

olarak değişiklik göstermektedir.

2 kişi için en ideal apart oda ihtiyacını karşılamak için özel dizayn edilmiş ve hijyenine önem verdiğimiz odalarımız bulunmaktadır. Kişi sayısı arttıkça fiyatı değişen ancak yine de geniş ve havadar apart tercihlerimizde bulunmaktadır.

Çeşitli apart/oda tercihlerinin yanında güler yüzlü personellerimiz ile her an ihtiyaçlarınızın giderilmesi içinde itina ile hizmet vermekteyiz.

Kiralık apart tercih etmeden önce telefon numaramızdan bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilir, internet sitemizdeki konaklama  sayfamızdan odalarımıza bakabilir tercihinizi ise daha sonra yapmanızı öneririz 🙂

Ailenizle, arkadaşlarınızla ya da misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde apart/oda kiralayabilir ve City Otto rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İlgili Kategoriler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir